«Банк - це таке місце, де тобі позичають парасольку в гарну погоду і просять її повернути, коли починається дощ»

Регіональне відділення Фонду держмайна продало через відкритий аукціон Львівську виправну колонію № 48. Результати аукціону опубліковані на порталі ProZorro.продажі.

Стартова ціна лота — 132,6 млн грн. За право стати першим приватним власником в’язниці змагалося сім учасників.

Переможцем аукціону стала компанія Девелопмент Інжиніринг Сервіс, що заплатила за лот 377,5 млн грн.

Згідно з даними реєстру юросіб, компанія зареєстрована у Львові. Займається будівництвом. Кінцевим бенефіціарним власником вказано Тарас Зубик. Він також є засновником ще чотирьох компаній зі сфери будівництва, архітектури, сільського господарства.

Це був перший успішний аукціон з продажу виправної колонії. У березні 2021 року на аукціон було виставлено Ірпінський виправний центр за 220 млн грн, але аукціон не відбувся через відсутність учасників. На повторний аукціон в квітні лот виставили за зниженою на 50% ціною, але на нього також ніхто не подав заявки.

9 лютого 2021 року в Мін’юсті і Фонді держмайна анонсували проект «Велика приватизація в’язниць». Планувалося виставити на аукціони майно 35 виправних установ, що знаходяться в законсервованому стані.

16 лютого Ірпінський виправний центр №132 виставили на продаж. 16 березня продаж першої тюрми не відбувся через високу ціну. 15 квітня не відбувся і повторний аукціон.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю