Багатство в будинок залучать 3 предмета інтер'єру

Щоб залучити в будинок багатство, необхідно додати в інтер’єр предмети певної форми або кольору. Так вважали в Давньому Китаї. Що ж необхідно мати в будинку?

1. Будь-яка рослина з круглим листям. При цьому важливо, щоб воно було живим. Ще бажано купувати та приносити в будинок вже дорослу квітку. Відзначається, що це символ багатства і високого прибутку. Відповідно, доглядати за ним потрібно особливо уважно. Необхідно стежити, щоб листя не жовтіли та не опадали.

2. Предмети круглої форми, які зроблені з металу або пофарбовані в золотий або срібний колір. Це може бути сервіз, медаль, монети, вази та багато іншого. Підійде в тому числі й фруктовниця. Незайвим буде наповнити її фруктами «грошового» кольору, а саме помаранчевими апельсинами та мандаринами.

3. Предмети колекціонування. Самі по собі живопис, старовинні монети та інші раритетні речі представляють неабияку цінність. Крім того, вони притягують в будинок добробут.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю