Британські льотчики готові до бою з армією рф

Збір коштів на підтримку

української армії

Національний банк України

Національний банк України

спецрахунок на потреби армії

"ВIЛЬНI — ЮА"

"ВIЛЬНI — ЮА"

некомерційна благодійна організація

Командувач ВПС Великої Британії Майк Вігстон заявив, що британські винищувачі готові до російської загрози. Про це він розповів в ефірі Sky News.

«Військові літаки і пілоти Великої Британії готові до бою, якщо збройні сили путіна будуть становити загрозу для країни або її союзників», — сказав він.

На питання, наскільки ймовірно, що Лондон втягнеться в прямий конфлікт з росією, командувач британських ВПС зазначив, що москва стає «все більш агресивною».

«Ми повинні бути готові до цього, і це, на мій погляд, найважливіший урок для європейської безпеки, який випливає з вторгнення», — відповів Вігстон.

Чи означає це, що ВПС Великої Британії справді повинні бути готові до бою, він сказав: «Я не сумніваюся, що росія є найнагальнішою загрозою безпеці Великої Британії та Європи — просто подивіться на її поведінку не тільки в Україні, але і в … Грузії до цього».

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю