Більше 1000 людей прописано у квартирі

У Києві знайшли два будинки, в яких розташовані квартири з величезною кількістю прописаних людей. Так, в першій квартирі прописали більше 1000 чоловік, а в другій — 740. Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Він розповів, що перша квартира, площею близько 30 кв м, знаходиться на вулиці Максима Берлінського. Саме в ній прописано більше 1000 людей. Друга, де зареєстровано 740 осіб, розташована на вулиці Кудряшова.

Усов відзначив, що в столиці більше сотні таких квартир, тому найближчим часом київська влада перевірить їх.

«Вони (прописані люди. — Ред) отримують соціальні, медичні та транспортні пільги. Створюють додаткове навантаження на місцевий бюджет. Їх голоси використовуються для маніпуляцій на виборах. Діти цих жителів займають місця ваших малюків у дитячих садках і школах», — розповів голови КМДА.

За його словами, такі «густонаселені» квартири — окремий, напівлегальний бізнес. Він збільшує кількість нелегальних мігрантів, а також робить законним проживання на території України іноземних кримінальних елементів.

Крім того, такі реєстрації блокують мобілізацію призовників. Київська влада має намір боротися з таким «бізнесом». При цьому законодавчих обмежень по кількості реєстрацій місця проживання на площу житла в Україні немає. І це створює юридичні перешкоди.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю