«Банк - це таке місце, де тобі позичають парасольку в гарну погоду і просять її повернути, коли починається дощ»

Якщо ви робите ремонт самостійно, то ця стаття вам точно знадобиться. Пральна машина — це необхідна річ в кожному будинку і якщо у вас маленька кухня або ванна, і ви не знаєте, як заощадити площу, то рішення є. У сучасних інтер’єрах всю побутову техніку приховують в меблевій частини, проте пральна машина має свою особливість у використанні. Виробники рекомендують відкривати пральну машину після прання до повного висихання барабана, щоб техніка була у відмінному стані тривалий час. Як вдало розмістити пральну машину в інтер’єрі, щоб було комфортно, розповіли kutsinadesign в своєму інстаграмі.

1. Під стільницею
Висота середньої пральної машини з фронтальним завантаженням в середньому має 85 сантиметрів. Поставити таку техніку під стільницю не складе труднощів — виглядати «чужорідним об’єктом» вона точно не буде. Матеріал стільниці може бути будь-яким: дерево, штучний і натуральний камінь, пластик — залежить тільки від вашого бюджету.

2. У ніші у ванній
Ніша хороша тим, що, навіть якщо її немає в звичайному плануванні, перегородки можна зробити самостійно за допомогою гіпсокартону, обклавши плиткою.

3. В окремій пральні
Крім пральної машини, тут можна встановити також і сушильну — проблема розвішування по дому білизни вирішиться відразу. Для економії місця дві машини встановлюють одну над іншою.

4. У вбиральні
Техніці та побутовоій хімії досить виділити невелику шафу — тоді для зберігання одягу буде більше простору. Корисна річ — складна прасувальна дошка, яка стане в нагоді для прасування і постільної білизни, і вечірньої сукні.

5. У шафі
Чи не найпопулярніший, але теж досить функціональний варіант — розмістити пральну машинку можна в шафі коридору або кімнати. Таким чином, ви заощадите місце на кухні, наприклад, для посудомийної машини, а в санвузлі — для великої ванни. Єдиний недолік такого розташування — потрібно буде продумати систему набору і зливу води.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю