«Я глубоко верю, что красивая обстановка может оказывать благоприятное влияние на нашу жизнь»

Дизайн меблів

Дизайн меблів

Анна Орлянская - дизайнер меблів

Дизайн меблів на замовлення, дасть можливість створити інтер»єр своєї мрії, який буде відбивати смак господарів будинку.

Купівля готових меблів в квартиру, будинок або офіс — відповідальний етап, який займає мінімум часу і на цьому переваги закінчуються. Готові комплекти часто не виправдовують очікування, в магазині здасться, що це ідеальний варіант, але в інтер»єрі квартири втрачається, а стандартні розміри не збігатися з параметрами кімнати. Тому варто звернути увагу на меблі виготовлену за своїми розмірами.

Дизайнерські меблі на замовлення створить інтер»єр оригінальним і ергономічним, об’єднає в єдиному колірному і стилістичному вирішенні кожен елемент приміщення — двері, вікна, освітлювальні прилади, обробку стін і декоративні деталі.

Переваги

Гарно

Красиво

Сучасно

Сучасно

Індивідуально

Індивідуально

Функціонально

Функціонально

Якісно

Якісно

Комфортно

Комфортно

Замовивши меблі ви проконтролюєте якість роботи на кожному етапі: обговорення деталей, заміри, опрацювання дизайн-проекту і т.д.

Перший етап — консультація дизайнера, експерт підкаже як краще розташувати меблі в кімнаті, як вигідно організувати внутрішній простір, які використовувати матеріали для виготовлення меблів, і складе дизайн-проект з урахуванням розміру й особливостей приміщення.

Дизайн меблів за своїми розмірами, актуальний для малогабаритних квартир, де важливий кожен сантиметр площі. При конструюванні враховуються розташування комунікацій і побутової техніки, архітектурні особливості. Правильно спроектована мебель дасть можливість задіяти доступний простір — ніші, виступи та кути.

Зробимо дизайн меблів

У вітальню

У вітальню

У спальню

У спальню

У передпокій

У передпокій

Кухні

Кухні

Шафи

Шафи

Столи і столики

Столи і столики

Створюючи за спеціальним проектом вироби, меблевий гарнітур, або групу меблів, які будуть неповторні і виготовленими для приміщення на основі ваших побажань.

Ознайомитися з новими сервісами, пропозиціями товарів та послуг, від партнерів "VRV нерухомість"

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю

"Дизайн меблів" контакти

Україна, Київ

mebel.zakaz.kiev

Понеділок — П’ятниця

з 9-00 до 18-00

вихідні за домовленістю