Ленд-ліз для України запровадили США

Збір коштів на підтримку

української армії

Національний банк України

Національний банк України

спецрахунок на потреби армії

"ВIЛЬНI — ЮА"

"ВIЛЬНI — ЮА"

некомерційна благодійна організація

Президент США Джо Байден підписав закон про запровадження ленд-лізу для України. Це прискорить поставки військової допомоги й допоможе нам у боротьбі з окупантами.

Що таке ленд-ліз

Під час Другої світової війни, ленд-ліз був системою, яка передбачала надання матеріальної допомоги європейським союзникам від США. Закон вперше було ухвалено ще в березні 1941 року, коли війна у Європі вже тривала майже півтора року.

Штати частково або ж на безоплатній основі передавали союзникам:
— боєприпаси;
— техніку;
— продовольство;
— стратегічну сировину, у тому ж числі й нафтопродукти.

Свого часу ленд-ліз відіграв важливу роль у боротьбі з нацизмом.

Чому ленд-ліз є важливим для України

Законопроєкт про ленд-ліз та захист демократії в Україні було ухвалено ще у квітні обома палатами Конгресу США. Вже 6 квітня, Сенат підтримав документ. Палата представників, своєю чергою, проголосувала за нього 28 квітня.

Після підпису закону, президент США Джо Байден отримає розширені повноваження щодо надання в оренду або ж передачі Україні різних товарів для її подальшої оборони від російської агресії. Ленд-ліз забезпечить прискорену поставку озброєння, транспорту, продовольства та допомоги з США.

Реакція України

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак на сторінці у Twitter відреагував на схвалення закону про ленд-ліз для України.

«Вдячні Байдену та народу США за потужну підтримку. Нашим захисниками якнайшвидше потрібна зброя. Ефективна. Потужна. Сучасна. Переможемо!», — заявив він.

На підписання ленд-лізу відреагував і президент Володимир Зеленський. Він назвав це історичним кроком.

«Переконаний, що ми знову разом переможемо. І захистимо демократію в Україні та у Європі. Як і 77 років тому», — наголосив глава держави у Twitter.

Нагадаємо, Байден оголосив новий пакет військової допомоги для України. За його словами, наша країна отримає артилерійські боєприпаси, радари та інше військове обладнання.

Як відзначав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, після того, як ленд-ліз стане реальністю для України, Росії варто очікувати введення ембарго на її нафту.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю