Нерухомість для водних знаків зодіаку

Таунхаус, вілла, мальовничий котедж або затишна раціональна студія — компанія Martin& Co запросила астролога, щоб допомогти визначити як виглядає ідеальна нерухомість для вашого знаку зодіаку.
На думку астролога, водні знаки — найемоційніші й найчутливіші серед усіх, тому більше за інших віддають перевагу домашньому затишку.

РАК — таунхаус у передмісті
Астролог описав Раків як «вірних та стійких». Рак любить проводити час із сім’єю. Тому створення теплої та підтримуючої атмосфери має першорядне значення для цього знака.
Нерухомість мрії: ідеальний сімейний будинок для Рака має великий спільний простір — простора кухня, вітальня, зал, тераса.
Доступна нерухомість: затишний будинок з садом та обідньою зоною, де можна влаштовувати гучні обіди для сім’ї та гостей.

СКОРПІОН — автентична вілла
Пристрасний Скорпіон сміливий і не боїться ризикувати, коли справа доходить до важливих рішень, таких як покупка будинку своєї мрії. З іншого боку, у цьому криється небезпека — імпульсивні рішення не завжди хороші. Астролог наголошує на важливості балансу роботи та захоплень для представників цього знака зодіаку, тому рекомендує вибирати будинок з чітким зонуванням.
Нерухомість мрії: великий будинок, з безліччю кімнат для різних занять — чудове місце для Скорпіона та його сім’ї.
Доступна нерухомість: багатофункціональний будинок підійде пристрасному Скорпіону. Це має бути місце, де він міг би попрацювати, відпочити, розслабитися та відновити свою енергію.

РИБИ — затишний котедж
Мудрі та артистичні Риби – водний знак, тому люблять бути ближчими до природи. Проте Рибам необхідний комфорт і вони потребують зручностей міського життя.
Нерухомість мрії: будинок на березі річки або озера ідеально підійде мрійливим рибам. Важлива умова – це місце має бути недалеко від міста.
Доступна нерухомість: компактні апартаменти з гарним транспортним сполученням та зручностями на території, нададуть Рибам душевну рівновагу та допоможуть жити в задоволення.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю