«Банк - це таке місце, де тобі позичають парасольку в гарну погоду і просять її повернути, коли починається дощ»

Нерухомість "Місто Банку" здали в оренду

Фонд гарантування вкладів фізосіб 8 червня провів перші електронні аукціони в рамках пілотного проекту з передачі в оренду нерухомості ліквідованого банку, через торгову систему Prozorro.Продажі — передав в оренду нерухоме майно збанкрутілого «Місто Банку» на понад 200 тис грн.

«Зокрема, проведено успішний аукціон з передачі в оренду сучасного котеджного комплексу та земельної ділянки під Києвом в Конча-Заспі, розташованих в селищі Козин, на вул. Престижний, 11. Ціна оренди об’єкта на аукціоні була збільшена вдвічі від попередньої орендної ставки, встановленої банком за користування цією нерухомістю до переходу під управління Фонду гарантування вкладів.

За результатами відкритих торгів вона досягла 161 108,50 грн, що відповідає ринковій вартості оренди такого майна», — йдеться в повідомленні. 

«Також успішно завершився аукціон з передачі в оренду двоповерхового офісного будинку в місті Дніпро на вул. Верхній, 7 загальною площею 562,6 кв. м. Ціна оренди цього об’єкта на аукціоні була збільшена майже на 19% від попередньої ставки, по якій нерухомість передавалася в оренду банком до початку процедури його ліквідації. За результатами відкритих торгів вона досягла 40 507,20 грн», — додали у Фонді.

«Ми вважаємо такі результати дуже вдалими. Проведення аукціонів Фонду гарантування по оренді нерухомості банків в системі ProZorro.Продажі дозволило залучити ще більше уваги до таких об’єктів з боку потенційних орендарів і збільшити конкуренцію між ними, завдяки численним клієнтам і електронним майданчикам, підключеним до системи.

Таким чином, сам ринок визначив справедливу ціну оренди нерухомого майна «Місто Банку», — заявила заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Ольга Білай.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю