«Щоб ти не придумав, завжди знайдеться той, хто це вже робив до тебе. Так що головне - це зробити краще»

Ножі Samura і аксесуари

Ножі Samura та аксесуари

Japan

Кулінари професіонали, так і любителі вважають за краще використовувати на кухні зручний і гострий ріжучий інструмент, який успішно справляється з завданнями швидкого шинкування овочів, нарізки продуктів з щільною важкооброблювальною текстурою, легким відділенням тонких скибочок від цільного шматка.

Купуючи якісний ніж, зверніть увагу на продукцію японського виробника кухонних ножів — компанію Samura. Уміння японців виготовляти чудові ножі відомо з незапам’ятних часів і це стосується не тільки бойової холодної зброї. Вважаючи за краще ставити якість виробленого товару на перше місце, компанія випускає ножі Samura з визнаною у світі марки стали V Gold 10 b AUS 8 в 11 основних напрямках, керамічні ножі з надміцного діоксиду цирконію та вироби з керамотітана.

Порівнюючи нові напрями і технології у виробництві кухонних ріжучих інструментів, то керамічні ножі Samura стали першими виробами, де для виробництва леза почали використовувати діоксид цирконію. Ріжучі якості керамічних ножів Samura неперевершені, що вражають міцністю, твердістю і довговічністю. Керамічні вироби не іржавіють, не втрачають заточку роками, не схильні до дії харчових кислот, і миються в лічені секунди.

Ножі Samura переваги

Висока якість виробів

Висока
якість виробів

Зручність в експлуатації

Зручність
в експлуатації

Великий асортимент

Великий
асортимент

Готові набори ножів

Готові
набори ножів

Консультація з вибору ножа

Консультація
з вибору ножа

Сервисное обслуживание ножей

Сервісне
обслуговування

Традиційні ножі з Японії зручні й красиві. Вони з високою твердістю і, в той самий час, надійною гнучкістю леза. Якість і тривала гострота японських ножів створюють їм популярність у світі. Ножі Samura: овочевий, універсальний, Шеф-ніж і японський Шеф Сантоку — найнеобхідніше й одночасно оптимальне рішення для кухні! Перевірена часом японська ергономіка творить на кухні дива: чистка, рубка, нарізка — ці звичні кухонні операції робляться зі швидкістю думки та без будь-яких проблем з Вашого боку.

Перелік товарів Samura

Кухонні ножі

Кухонні ножі

Набори ножів

набори ножів

КУХОННІ АКСЕСУАРИ

КУХОННІ АКСЕСУАРИ

Ознайомитися з новими сервісами, пропозиціями товарів та послуг, від партнерів "VRV нерухомість"

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю

контакти "Samura"

Україна, Київ

www.Samura.com.ua

Понеділок — П’ятниця

с 10-00 до 20-00

вихідні

с 10-00 до 18-00