Об'єднання Nihonto

Офіційний член суспільства NBTHK

Об’єднання Nihonto офіційний член Nippon Bijutsu Token Hozon Kyokai, або Товариство зі збереження японського меча (NBTHK). Є найбільш шанованою організацією у світі, присвяченій збереженню мистецтва японського холодної зброї. NBTHK створений за підтримки уряду Японії в 1948 році, щоб врятувати японські мечі від знищення, після окупації американськими збройними силами.

Об'єднання Nihonto

У мечах не просто є душа, в них міститься особлива вібрація, яка виникає, коли в наш стандартний світ проривається щось прикордонне з простору, де зароджується гармонія краси та сили. Володіння ними змушує сильніше битися серце і дає можливість доторкнутися до досконалості форм, відчуваючи в холоді сталі, відгомони минулих битв.

Колекції антикваріату в усі часи були ознакою статусу і сталості, ознакою стабільності й доказ наступності поколінь. А антикварна зброя, це не тільки предмет мистецтва, а й духовний символ, символ честі та мужності предків.

Об’єднання Nihonto включає в себе експертів і майстрів найвищого класу з усієї України, об’єднаних любов’ю до Японського холодної зброї, як унікальному зразкові художньої, історичної та духовної спадщини людства, а також постійного символу честі й гідності особистості. Володіючи винятково розвинутим естетичним ставленням до світу і керуючись найвищими стандартами якості робіт, колектив об»єднання ставить своїм завданням збереження і розвиток культури японського традиційної зброї та ковальської майстерності.

Об'єднання Nihonto надає послуги

Атрибуція меча

Атрибуція меча

Оцінка мечів

Оцінка мечів

Каталогізація

Каталогізація

Експертний центр

Експертний центр

Реставрація мечів

Реставрація мечів

Обслуговування мечів

Обслуговування мечів

Об’єднання Nihonto не є магазином або торговельним майданчиком. Маючи тісні контакти та партнерство з багатьма профільними магазинами, приватними колекціями й міжнародними аукціонами, об»єднання з задоволенням надасть допомогу і консультації в підборі та придбанні вподобаних виробів, а також супровід, юридичну підтримку та доставляння обраних виробів на інших ресурсах по всьому світу. Також з нашою допомогою можливо замовити необхідні вам матеріали та комплектуючі по догляду за мечами з Японії (цуба, тосогу, набори по догляду, чохли, підставки, сагео і багато іншого).

Ознайомитися з новими сервісами, пропозиціями товарів та послуг, від партнерів "VRV нерухомість"

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю

контакти "Об'єднання Nihonto"

контакти
"Об'єднання Nihonto"

Україна, Київ

вул. Татарськая 1

www.Nbthk.org.ua

Понеділок — П’ятниця

з 9-00 до 18-00

вихідні за домовленістю