«Поважаючи історію, ви все одно повинні привнести свій власний досвід в ваш дім»

Ремонтно-будівельне управління

Ремонтні рішення

Офіційне відкриття, компанії «Ремонтно-будівельне управління», відбулося 11 серпня 2016 року. Сьогодні, це понад 200 робітників і 54 офісних співробітників, це функціональні шоуруми в Києві по пр-т Перемоги 53-а і в Одесі на Великій Арнаутській 59. Ідеологія компанії — «Робити простий, доступний і якісний ремонт за підсумкову вартість».

Наші переваги

Пакетне рішення

Пакетне рішення

Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід

Кабінет клієнта

Кабінет клієнта

Фото та відео звіти

Фото та відео звіти

Економія до 20%

Економія до 20%

Нас рекомендують

Нас рекомендують

Підписані прямі договори з постачальниками будівельних та оздоблювальних матеріалів. У шоурумі підберете шпалери, ламінат, світильники, двері, плитку, сантехніку. Компанія не «кричить» про прозоре виконання ремонту, а робить роботи через сервіс «особистий онлайн кабінет клієнта». Інформаційний супровід в режимі онлайн, виконання комплексу будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт, чітке дотримання термінів, індивідуальний підхід до кожного замовника — принципи компанії «Ремонтно-будівельне управління».

Ремонтно-будівельне управління пропонує

Проектування будинків

Проектування будинків

Будівництво будинків

Будівництво будинків

Дизайн інтер'єра

Дизайн інтер'єра

Ремонт квартир

Ремонт квартир

Ремонтоманія

Ремонтоманія

Ремонтоманія PLUS

Ремонтоманія PLUS

Компанія «Ремонтно-будівельне управління» постійно бере участь в щорічних виставках і самітах. Співробітники проходять тренінги та відвідують підприємства по виробництву будівельних та оздоблювальних матеріалів. Принцип роботи компанії побудований на рівні «проектного менеджменту», без виконроба, а з керівником проекту. Ремонт квартири — це проект, який виконаємо в узгодженому бюджеті, обумовлені терміни та професійно. Компанія «Ремонтно-будівельне управління» перша, хто створила пакети готових ремонтних і будівельних рішень. Завдяки цим якостям вдалося завоювати професійну репутацію перед клієнтами та зарекомендувати компанію як надійного ділового партнера.

Ознайомитися з новими сервісами, пропозиціями товарів та послуг, від партнерів "VRV нерухомість"

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю

контактИ "РСУ"

Україна, Київ

пр-т Перемоги 53-А

www.rsu.company

з 9-00 до 18-00

Понеділок — П’ятниця