Збір коштів на підтримку

української армії

Національний банк України

Національний банк України

спецрахунок на потреби армії

"ВIЛЬНI — ЮА"

"ВIЛЬНI — ЮА"

некомерційна благодійна організація

Марсі Каптур, співголова групи підтримки України в Конгресі США, опублікувала заяву на підтримку президента Володимира Зеленського і звинуватила свою колегу Вікторію Спартц у «необачній допомозі» російському диктатору володимиру путіну. Лист опублікований на сайті Каптур.

«Хоча деякі члени можуть прагнути посіяти розбіжності й розпалити напруженість, загалом Конгрес Сполучених Штатів твердо підтримує президента Зеленського та його керівництво, тоді як Україна виборює своє виживання», — заявила Каптур, маючи на увазі публічну позицію Вікторії Спартц.

Каптур підкреслила, що рівень і масштаби співпраці США з офісом президента Зеленського «не дають підстав сумніватися в лояльності будь-якого чиновника» і звинуватила Спартц у «необачній допомозі путіну».

«Ті, хто поширює дикі наративи, спрямовані на підрив позицій українських чиновників під час війни, необачно допомагають путіну та його пропагандистам. Сполучені Штати віддані перемозі України, й український народ не має більшого друга, ніж Сполучені Штати», — запевнила Каптур.

Конгресвумен Вікторія Спартц написала відкрите звернення до президента США Джо Байдена із закликом перевірити «можливі зв’язки» глави Офісу президента Андрія Єрмака з країною-окупантом росією.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю