Стільці Grand Smart

виробництво Україна

Всі ми стикаємося з двома проблемами: де взяти стільці коли будинок повний дорогих гостей? І куди подіти стільці коли гості пішли? Ми вирішили Вашу проблему — замість одного звичайного стільця, Ви можете розмістити П’ЯТЬ стільців Grand smart в складеному вигляді. Наші інженери й дизайнери, знайшли поєднання тонкого смаку, практичності та зручності використання. Це саме той розкладний стілець, який не просто дуже гарний, а на якому Вам буде зручно сидіти. Ми довго працювали над тим, що б стілець вийшов таким надійним.

Стільці Grand Smart переваги

Навантаження до 120 кг

Навантаження до 120 кг

комбінація кольорів

Комбінація кольорів

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування

Стільці Grand Smart, 14 см завтовшки в складеному вигляді, з легкістю витримують до 120 кг і 10 000 циклів (складання, розкладання). Пропонована м’яка спинка для комфортного проведення часу, також додасть ексклюзивності та елегантності в інтер’єр. У комплект до стільця, можливо придбати надійний чохол, щоб ви могли з легкістю зберігати стілець навіть в шафі, або іншому місці, повісивши його на гачок.

Розкладні стільці Grand Smart виготовляються з трьох порід:
Дуб — деревина дуба світла, коричнева або жовта, з часом темніє і набуває не менш красивий колір. Користується значною популярністю, оскільки володіє міцністю і практично не пошкоджується згодом.
Ясень — деревина ясена, з високими фізичними та механічними властивостями, знаходить найширше застосування в меблевій індустрії. Ясень цінується за міцність і гнучкість.
Вільха — деревина з вираженою текстурою, характеризується рівномірністю структури. Деревина легка і м’яка, добре піддається обробці.

Тонування: стигла вишня, натуральний ясен, натуральний дуб, натуральна вільха, зрілий горіх, венге, темний бурштин.

При виборі тканини для стільців, ми зупинили вибір, на перевіреній в експлуатації, яка зарекомендувала себе з хорошого боку, екологічної, водовідштовхувальної тканини.
Універсальна колекція стільців в якій представлено 12 відтінків, з різноманітною гамою кольорів. Колекція пильно притягує увагу і не залишає байдужим навіть найвибагливішого покупця.

Стільці Grand Smart пропонують

Дуб

Дуб

Ясень

Ясень

Вільха

Вільха

Тонування

Тонування

Комплекти

Комплекти

Чохол

Чохол

Надаємо роботи за договором, індивідуальний підхід до кожного клієнта і відповідальне ставлення до термінів і процесу виготовлення стільців. При поломці, надамо сервісний ремонт. Тільки одна річ міцніше наших гарантій — це наші стільці.

У стільців Grand Smart високі технічні характеристики, які дозволять комфортно і надійно, користуватися стільцями в повсякденному житті.

Ознайомитися з новими сервісами, пропозиціями товарів та послуг, від партнерів "VRV нерухомість"

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю

контакти "Grand Smart"

Украина, Житомир

www.Grandsmart.com.ua

Понеділок — П’ятниця

з 9-00 до 18-00

вихідні за домовленістю