США звинуватили Китай у підтримці росії

Збір коштів на підтримку

української армії

Національний банк України

Національний банк України

спецрахунок на потреби армії

"ВIЛЬНI — ЮА"

"ВIЛЬНI — ЮА"

некомерційна благодійна організація

Китайська Народна Республіка мовчазно допомагає росії, незважаючи на те, що захід вводить санкції проти країни-агресора через її війну в Україні. Одним із прикладів зростаючої співпраці між Китаєм і рф є закупівлі російської нафти у великих обсягах. Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій США Джон Кірбі. Його слова на брифінгу 21 червня процитувала пресслужба Білого дому.

«Я думаю, що це лише частина готовності Китаю продовжувати йти разом із росією. Ми закликали його бути відповідальною державою і приєднатися до решти світу в засудженні того, що рф коїть в Україні, а також запровадження санкцій проти неї за це», – заявив він.

Відомо, що у травні 2022-го КНР закупила рекордну кількість російської нафти, збільшивши закупівлі до $7,47 млрд, а це приблизно на $1 млрд більше, ніж у квітні, і вдвічі більше, ніж минулого року.

Кірбі зазначив, що мовчазна підтримка Китаєм росії під час війни в Україні – це ще один приклад того, наскільки сильно взаємопов’язана глобальна безпека.

За його словами, у контексті російської агресії проти української держави йдеться не лише про безпеку на європейському континенті.

«Це чудовий приклад того, як все пов’язано з інтересами нашої національної безпеки, а також інтересами союзників і партнерів в Індо-Тихоокеанському регіоні», – додав координатор зі стратегічних комунікацій США.

У Держдепі США заявили, що влада Китаю своїми діями та риторикою продемонструвала, що стала на бік росії у війні проти України. КНР насправді не зберігає «нейтралітет» та вірить «російській пропаганді».

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю