Збір коштів на підтримку

української армії

Національний банк України

Національний банк України

спецрахунок на потреби армії

"ВIЛЬНI — ЮА"

"ВIЛЬНI — ЮА"

некомерційна благодійна організація

росія, незважаючи на нафтове ембарго з боку США та ЄС (останній почне діяти за півроку), через високі ціни на енергоресурси продовжують отримувати надприбутки. Тому США просувають нову ідею: змусити росію продавати свою нафту так дешево, щоб вона не могла дозволити собі вести війну.

Про це йдеться у публікації Washington Post. Так, США, Великобританія та Канада оголосили про заборону на російську нафту, тоді як Європейський союз запровадить заборону на морські постачання російської нафти до грудня та палива на початок наступного року. Оскільки існує стурбованість тим, що світ, як і раніше, потребує російських енергоносіїв, міністр фінансів США Джанет Йеллен підтримує інше рішення.

Вона вважає, що потрібно дозволити країнам, які утрималися від санкцій, продовжувати купувати нафту, але скоротити прибуток москви від цих продажів. «Союзники обговорюють граничні ціни в рамках своїх зусиль щодо подальшого обмеження доходів від енергоносіїв для росії і запобігання побічних ефектів для світової економіки», – заявила Йеллен.

Близько 95% світового флоту нафтових танкерів обслуговується Міжнародною групою клубів захисту та відшкодування збитків у Лондоні та деякими фірмами, що базуються у континентальній Європі. Європейські країни вже домовилися припинити страхування постачання російської нафти. Західні уряди могли б спробувати запровадити цінову стелю, сказавши покупцям, що вони можуть продовжувати користуватися цією страховкою, поки вони погоджуються не платити за нафту на борту більше за певну ціну.

Деякі європейські офіційні особи насторожено ставляться до цієї ідеї, оскільки вона, ймовірно, вимагатиме від ЄС знову відкрити юридичний текст свого останнього пакету санкцій, на затвердження якого пішли тижні та довелося подолати значні перешкоди, оскільки санкції вимагають одностайності серед 27 країн блоку. Якщо союзники домовляться про обмеження цін, але його не вдасться утримати, то це принесе путіну символічну перемогу.

Раніше редакція найбільшого фінансового видання Bloomberg опублікувала звернення (editorial), в якому закликала США та їхніх союзників відмовитися від закупівлі енергоресурсів із росії. При цьому, як додають журналісти, дефолт рф не спричинить бажаних результатів.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю