Україна опустилася в рейтингу

Відповідний оновлений рейтинг Global House Price Index був складений компанією Knight Frank. За даними якого, Україна опустилася в списку країн з самими швидкорослими цінами на житло на 37 місце.

Як повідомляється в дослідженні, на ринку світової нерухомості в середньому ціни зросли за півроку на 7,3%. При цьому найбільш інтенсивний ріст спостерігався в Туреччині, де нерухомість подорожчала аж на 32%. У трійці лідерів опинилися також Нова Зеландія з 22,1% зростання і Люксембург — зростання залишилося 16,6%.

Україна при цьому опустилася з 20-го місця на 37-е. У нас нерухомість, згідно з даними Knight Frank, подорожчала на 4,1%.

При цьому ряд країн, щоб уникнути появи «бульбашок» на ринку змушені були застосувати держрегулювання цін на житло. Також влада Китаю, Нової Зеландії та Ірландії ввели більш жорсткі вимоги для іпотечного кредитування. У Китаї, стало відомо, обговорюють введення національного податку на нерухомість. Передбачається, що такі заходи повинні приборкати надмірний ріст цін.

Аналітики Knight Frank відзначають, що в минулому році епідемія коронавируса сильно збила ціни на житло. Але зараз спостерігається пожвавлення світової економіки. Особливо примітна ситуація у Великобританії — за рік країна подолала майже 30 рядків рейтингу і піднялася з 41 (+ 2,1%) на 12 місце (+ 10,2%). Зараз інтерес до житла залишається на стабільно високому рівні. Закриті кордони призвели до того, що стимулювали попит з боку місцевих покупців.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю