Збір коштів на підтримку

української армії

Національний банк України

Національний банк України

спецрахунок на потреби армії

"ВIЛЬНI — ЮА"

"ВIЛЬНI — ЮА"

некомерційна благодійна організація

Україна пропонує НАТО подумати над створенням хабу у Східній Європі, схожого на хаб Альянсу у Неаполі. Про це заявила перша заступниця глави МЗС Еміне Джапарова на форумі «Від Мадрида до Мадрида: 25 років особливого партнерства між НАТО та Україною».

Вона нагадала, що президент Володимир Зеленський на нещодавньому саміті НАТО у Мадриді закликав переглянути розуміння східного флангу Альянсу.

«Відтак пропоную спільно подумати над створенням у східній частині Альянсу – наприклад, у Польщі – хабу НАТО-Схід. За модель можна взяти вже успішно функціонуючий подібний проєкт хаб НАТО-Південь», – сказала Джапарова.

ДОВІДКА. Хаб НАТО-Південь був відкритий у Неаполі у 2017 році. Він зосереджений на проблемах нестабільності, тероризму, радикалізації, міграції та екології зокрема у Північній Африці, Близькому Сході, Сахелі та прилеглих до Сахари регіонах.

На думку заступниці глави МЗС, хаб НАТО-Схід може створити «легітимне підґрунтя» для залучення партнерів Альянсу, зокрема України, для більшої практичної взаємодії з НАТО.

За її словами, це сприятиме євроатлантичному поступу України та дозволить нарощувати взаємодію за важливими напрямами, такими як забезпечення безпеки спільних кордонів, протидія нелегальній міграції, контрабанді та торгівлі людьми.

На саміті в Мадриді було прийнято нову стратегічну концепцію НАТО: росію визнали головною загрозою.

Також на саміті офіційно запросили Фінляндію та Швецію вступити до НАТО.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю