У 2022 році у моді будуть незвичайні вази, кімнатні рослини та композиції на стіні. Дизайнери розповіли про предмети декору, які зроблять інтер’єр сучасним та стильним.

Акцентні дзеркала
Дзеркало – це не тільки функціональний, а й декоративний елемент, який може стати окрасою інтер’єру. Дзеркало в незвичайній оправі можна акцентувати певну ділянку кімнати та навіть зонувати приміщення. Цього року природні матеріали не втратять своєї актуальності, тому оправа для дзеркала може бути з дерева або металу.

Хендмейд
У дизайні інтер’єру спостерігається попит на рукоділля, макраме, незвичайний декор з дерева. Щоб інтер’єр виглядав стильно, вироби мають бути акуратними та з продуманою колірною гамою.

Кімнатні рослини
На інтер’єрних виставках квіти часто використовуються у вигляді композицій. У моді залишаються фітостіни та флораріуми. Дизайнери радять розподілити рослини по всіх приміщеннях, щоб досягти ефекту «міських джунглів».

Незвичайні вази
Дизайнерська ваза може стати родзинкою інтер’єру, якщо вона має гармонійні форми та привертає увагу. У моді зараз матові покриття, які викликають бажання доторкнутися виробу.

Однак вибір матеріалу, з якого виготовлена ваза, залежить від уподобань мешканців будинку або квартири. Для того, щоб надати атмосфері повітряності та легкості, можна вибрати вази незвичайної форми з кольорового та прозорого скла. Для створення затишку підійдуть вироби з глини.

Гілки, сухоцвіти та вінки
Приміщення також можна прикрасити букетом із сухоцвітів: у моді зараз злаки (жито, пшениця), лаванда та бавовна.

Колекції посуду
Кухні без верхніх шаф набирають популярності, а на відкритих полицях все частіше можна побачити виставку мальовничих тарілок та чашок. Також у 2022 році у моді будуть дерев’яні дошки з цінних порід, глиняні глеки та кольорове скло.

Композиції на стіні
Звичайні колажі та постери втратили свою актуальність. Набагато цікавіше виглядає об’ємна «виставка» з фотографій, картин, годинників, дзеркал, листівок.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю