Чому ППО збиває не всі ракети рф: розповіли військові

Збір коштів на підтримку

української армії

Національний банк України

Національний банк України

спецрахунок на потреби армії

"ВIЛЬНI — ЮА"

"ВIЛЬНI — ЮА"

некомерційна благодійна організація

«Де ж були наші ППО?», — запитання, яке часто можна почути після чергової ракетної атаки рашистів. Чому одні ракети збивають, а іншим вдається поцілити (зазвичай у цивільні об’єкти)? Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат пояснив, що високотехнологічні ракети спроєктовані бути малопомітними для ППО. Вони можуть летіти на незначній висоті — 50 метрів, можуть летіти по річищу річки й тоді просто зникають з радарів і їх важко знищити. 

Високотехнологічні ракети спроєктовані бути малопомітними для ППО.

Спікер ПС ЗСУ розтлумачив на прикладі: «Літак ТУ-160 може нести до 12 ракет, ТУ-95 — до восьми. Випущені ракети летять однією точкою, яку фіксує система ППО, а далі можуть розлітатися, змінювати свій курс, звернути на 50° вліво чи вправо по вказаному курсу. Крім того, ракети можуть літати коридорами, де у нас є прогалини, тому нам слід бути уважними».

Зауважте, що наразі наша єдина система ППО не має засобів протиракетної оборони (ПРО) як у Польщі чи Румунії. У наших зенітно-ракетних комплексів Бук-М1 та С-300 основне завдання працювати по літальних апаратах ворога. «Але, незважаючи ні на що, у тому числі ми збиваємо і крилаті ракети, хоча це складна ціль», — сказав Юрій Ігнат.

Українські сили ППО збили літак, гвинтокрил, кілька безпілотників та крилаті ракети армії рф.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю