Гардеробна вважається ідеальним місцем для зберігання речей, тому в останні роки стала дуже популярним елементом у квартирах і будинках. Як правильно спланувати гардеробну — розповіла дизайнер інтер’єру Поліна Ільяшенко.

Спланувати гардеробну можна кількома способами, в залежності від площі, віконних і дверних прорізів, кількості речей власників і їх побажань, — зазначила експерт.

Планування гардеробної

Кутова
Цей варіант відмінно підійде для невеликої спальні, передпокої, мансарди та дитячої кімнати. Система зберігання, розміщена під кутом 90 градусів, дозволить вмістити у два рази більше речей, ніж звичайний шафа-купе.

Паралельне планування
Відмінне рішення для подовжених приміщень.

Пам’ятайте, як у Керрі Бредшоу: «А з вікном або дзеркалом навпроти дверей буде Беліссімо». Ідеальний денне світло для блогерів, щоб знімати свій лук оф зе дей, — додала дизайнер інтер’єру.

Лінійна
Цей варіант візуально нагадує шафа-купе, але в нього можна зайти та пройтися уздовж улюблених нарядів. Таке рішення ідеально підійде для прямокутної спальні.

П-подібне планування
На думку дизайнера інтер’єру, цей варіант є одним з найбільш зручних для великої вбиральні. Для того, щоб було комфортно використовувати всі полки, центральна частина повинна бути довжиною не менше 1,5 м. У такій вбиральні також помістяться пуф і дзеркало. Також можна передбачити невеликий пенал для господарського інвентарю (прасувальна дошка, відра, швабра, пилосос тощо.).

При плануванні вбиральні, згадайте тісні та темні примірочні, щоб не напланувала такого будинку, — резюмувала дизайнер.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю