«Перемога дістається тому, хто стерпить на півгодини більше, ніж його противник»

Японські мечі

Японські мечі

галерея Nihonto

Проект створений для тих, хто захоплений Японської культурою і безпосередньо японським холодною зброєю. У галереї представлені японські мечі, кинджали та ножі різних епох — починаючи з раритетних японських мечів 14-го століття і закінчуючи авторськими виробами нинішніх майстрів.

Колекційні японські мечі катана, вакидзаси, танто, представлені в галереї з підтверджуючими сертифікатами товариства охорони мечів Японії (NBTHK), а також український документ відповідності даних виробів історико-культурної цінності.

Категорія антикварних самурайських мечів буде цікава колекціонерам, ретельно збираючи безцінні твори майстрів минулих століть і бажаючим поповнити свою колекцію, антикварної та багато прикрашеній катани періоду ЕДО або старовинним бойовим мечем вакидзаси, який прийняв не один бій в період Сенгоку епохи воюючих провінцій. Старовинна японська холодна зброя зацікавить тих, хто хоче зробити серйозний і дорогий подарунок. У розділі аксесуари можна вибрати розшитий шовковий чохол для меча, а витончена підставка для катани додасть такому подарунку завершальний штрих.

У галереї буде цікаво не тільки шанувальникам старовинної зброї. Для людей захоплених Японської культурою, кому близький дух самурайських традицій, хто займається східними єдиноборствами та традиційними бойовими мистецтвами, — для Вас ми представляємо тільки краще.

Для тих, хто займається регулярними тренуваннями, буде корисний розділ тренувальної зброї. Практикуючим «мистецтво зустрічати сидячи» (іайдо), ми пропонуємо тренувальні катани для Іайдо. У цьому розділі представлені полегшені катани з алюмінієвим клинком, або не заточені клинки, що дозволить убезпечити процес тренування.

Бокени, сінай, чокени та інша навчальна зброя призначена для Кейко — тренувальних боїв.

Для правильних занять потрібно правильне екіпірування. Ми пропонуємо повні комплекти БОГУ, окремі частини екіпіровки, шоломи МІН наручи КОТЕ, захист тулуба ДО, а також тенугуі, кендогі, хаками та сумки для комфортного транспортування зброї й форми.

Японські мечі

Антикварні

Антикварні

Premium клас

Premium клас

Для Тамесігірі

Для Тамесігірі

Вакидзаси

Вакидзаси

Танто і Айкут

Танто і Айкут

Тренировочные

Тренировочные

Togia (сервіс)

Togia (сервіс)

Обладунки та аксесуари

Обладунки та аксесуари

Створення меча

У всього, є свій час і термін життя, безсмертна одна душа. Коли в оточенні дорогих і престижних, але однотипних речей, людина зустрічає справжній «живий» предмет — він відчуває ні з чим незрівняне відчуття.

Ознайомитися з новими сервісами, пропозиціями товарів та послуг, від партнерів "VRV нерухомість"

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю

"галерея Nihonto" контакти

Україна, Київ

вул. Татарськая 1

www.Nihonto.net.ua

Понеділок — П’ятниця

з 10-00 до 20-00

вихідні за домовленістю