«Банк - це таке місце, де тобі позичають парасольку в гарну погоду і просять її повернути, коли починається дощ»

Підбираючи сантехніку для ванної кімнати, ми керуємося бюджетом і довговічністю виробу. Але не варто забувати, що зовнішній вигляд не менш важливий, а серед якісних і недорогих виробників також є стильні рішення. Дивіться в нашому матеріалі 5 антітрендів, що вже не в моді, щоб вибрати актуальні рішення для свого будинку.

Зараз існує чимало стильних варіантів для комплектування санвузлів. Але виробники різних цінових сегментів іноді пропонують продукцію, яка не завжди буде вдалим рішенням або не відповідає належної якості. Тому важливо розібратися, що дійсно актуально і практично, а на що не варто звертати свою увагу. Про це розповіла taniaplytka.

1. Подібна душова система займає простір і виглядає досить потужно. Якщо ви хочете додатковий масаж, то краще візьміть вбудовані форсунки. Це не так дорого, як деякі думають, плюс виглядає це в сто разів краще.

5 антітрендів у сантехніці

2. Кутові ванни, а тим більше гідромасажні не варто використовувати. Пік популярності таких ванн припав на 2008 рік, але зараз цей варіант має більше недоліків, ніж переваг:
— в такій ванні не можна використовувати піну для ванни і аромамасла;
— гідромасажну систему потрібно регулярно дезінфікувати і користуватися регулярно. У сьогоднішньому темпі життя в більшостей немає часу на регулярний прийом ванни. Краще відвідати спа-центр і отримати задоволення по повній!

5 антітрендів у сантехніці

3. Підлоговий унітаз — це річ, яка ще довго буде продаватися, але все більше людей вибирають підвісний. Це стильне рішення, яке простіше прибирати і воно економить місце. А ще ви інсталяцію купили один раз — і забули, потім можна просто міняти чашу.

5 антітрендів у сантехніці

4. Змішувач з довгим виливом (гусаком). Таке рішення нагадує Радянський Союз, коли один змішувач був і на ванну, і на раковину. Про скляну шторку можна забути. При цьому такий змішувач має величезні витрати води!

Якщо ви не знали, то змішувач для раковин має витрати води 5 — 9 літрів на хвилину. А для ванни — 20 — 25 літрів на хвилину. Це зроблено для того, щоб ванна не набиралася півдня. А якщо ви виберете змішувач 2в1, то руки ви будете мити дуже дорого (поки помили — витратили відро води). Як вам такі витрати кожен день?

5 антітрендів у сантехніці

5. Акрилові піддони (особливо глибокі) вже давно не актуальні. Зараз варто вибирати красиві плоскі композитні піддони або душові кабіни на підлозі. Зверніть увагу на тонкі профілі, щоб не обтяжувати композицію.

5 антітрендів у сантехніці

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю