5 деталей інтер'єру, які видають поганий смак

Стильний дизайн інтер’єру – суб’єктивне поняття. Для когось це вишукана класика, для інших – стриманий мінімалізм. Проте експерти сходяться на думці, що помилки припускаються прихильниками всіх стилів та напрямків.

Тому, замість обговорювати трендові стилі інтер’єру, спробуємо розібратися, які найчастіші помилки дешевшають будь-який ремонт і видають поганий смак господаря.

Шафи-купе

Шум, що супроводжує відкривання та закривання цих шаф, громіздка конструкція та надто глибокі верхні полиці, куди незручно дотягуватися, роблять їх не найкращим вибором для вашої спальні. Однак, якщо практичність цих шаф ще оскаржується, то дизайн зазвичай перекреслює всі аргументи «за». Дзеркальні поверхні з вініловими наклейками, яскраві глянсові поверхні та фотодрук на фасадах – те, чому не місце у вашому будинку.

Шафи-купе

Яскравий кухонний гарнітур

Кухонні меблі з кольоровими глянсовими фасадами виглядають дуже різко і недоречно. А якщо додати до цього «кислотний» відтінок – згадується неактуальний кітч 90-х.

Яскравий кухонний гарнітур

Ламіновані міжкімнатні двері

Двері входять до списку тих речей, на яких не слід економити під час ремонту. Бюджетні двері, що ламінують, не тільки погано проявить себе в експлуатації, але і здешевить інтер’єр.

Ламіновані міжкімнатні двері

Синтетичні тканини

Синтетичний текстиль – надійний спосіб видати свій поганий смак. Якщо ви вперто не погоджуєтесь з цією думкою, подумайте про практичність. Штори, покривала та килими з натуральних матеріалів будуть виглядати не просто красивіше, а й довше прикрашатимуть ваш будинок.

Синтетичні тканини

Пластикові плінтуси

Пластикові плінтуси, що відриваються на стиках – ще один червоний прапорець, який можна побачити у багатьох будинках. Цікаво, що це рішення додає як мінімум 5 років навіть найсвіжішому та найсучаснішому ремонту.

Пластикові плінтуси

Тому, освіжаючи будинок перед наступним сезоном, врахуйте, що такі дрібниці мають велике значення для загального вигляду будинку.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю