HIMARS знищили командний пункт рф (відео)

Збір коштів на підтримку

української армії

Національний банк України

Національний банк України

спецрахунок на потреби армії

"ВIЛЬНI — ЮА"

"ВIЛЬНI — ЮА"

некомерційна благодійна організація

Українські військові за допомогою американських РСЗВ HIMARS знищили два командні пункти російської армії.

Так, ЗСУ влучили в командний пункт 20 армії Західного військового округу ЗС рф (в/ч 89425, воронеж), що дислокувався в школі в Ізюмі. Крім того, захисники уразили передовий пункт управління десантних військ ЗС рф.

“Розвідники ССО України на Донеччині виявили колону ворога, що налічувала 6 РСЗВ “Ураган”, транспортно-заряджальні машини, бензовози, вантажівки, машини управління вогнем, БТР і БМП. Вдало навівши артилерію, воїни ССО корегували вогонь українських гармат, поки ті розносили ворожу техніку на шмаття”, — зазначили в ССО.

HIMARS наслідки

ДОВІДКА

HIMARS — американська ракетна артилерійська система підвищеної мобільності, змонтована на колісному шасі. Її розробили наприкінці 1990-х.

Система містить шість ракет для залпового вогню або одну ракету MGM-140 ATACMS на п’ятитонній вантажівці. Залежно від модифікації вона може вражати цілі на відстані до 80 кілометрів.

Як відомо, українські військові вже використовують американські реактивні системи залпового вогню HIMARS проти російських окупантів.

До слова, у рамках чергового пакета військової допомоги Україні Вашингтон передасть Києву 18 катерів, чотири системи HIMARS, десятки тисяч артилерійських снарядів, а також багато іншого озброєння й техніки.

Нагадаємо, у зв’язку з повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну НАТО готує масштабний план переозброєння українського війська.

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю