KredoBank

KredoBank

Кредитування

АТ «КРЕДОБАНК» входить в склад міжнародної банківської групи: Група Капіталу ПОЛЬСЬКОГО АКЦІОНЕРНОГО БАНКУ «ЗАГАЛЬНА ОЩАДНА КАСА» (Grupa Kapitałowa Powszechnej Kasy Oszczędności Banku Polskiego Spółka Akcyjna). 

Динамічні темпи розвитку банку, вихід на нові географічні ринки, розширення спектру послуг, застосування нових банківських технологій зумовлюють необхідність постійних змін в організаційній структурі банку та побудову такої, яка б давала змогу оперативно реагувати на зміни ринкової кон’юнктури.

KredoBank працює по всій території України, має представництво або філію в кожному обласному центрі. Завітавши до найближчого відділення, спеціалісти банку нададуть вичерпну консультацію з приводу кредитування, відповівши на ваші запитання.

Переваги KredoBank

Доступна іпотека

Доступна іпотека

Online підтримка

Online підтримка

Персональний менеджер

Персональний менеджер

Програми рефінансування

Програми рефінансування

Прибуткові депозити

Прибуткові депозити

Безпека фінансів

Безпека фінансів

KredoBank надає гроші фізичним особам на будь-які потреби, щоб придбати побутову техніку, транспорт, нерухомість та ін. Додатково фінансуємо надання різних послуг з таких сфер, як медицина, туризм, юриспруденція тощо.

Юридичним особам, банк профінансує розвиток бізнесу, придбання виробничих потужностей, торгових приміщень, а також модернізацію або ремонт робочих фондів.

Якщо ви бажаєте отримати кредит у банку, KredoBank забезпечить належне фінансування. При цьому клієнти отримають максимально компетентний і професійний підхід до справи. Адже видача кредитів — одна з головних наших спеціалізацій.

Кредитні пропозиції

Іпотечні

Іпотечні

Готівкою

Готівкою

Поточні потреби

Поточні потреби

На нове авто

На нове авто

На авто с пробегом

На авто з пробігом

Під заставу авто

Під заставу авто

Завітайте до банку та отримайте від фахівця консультації та поради щодо фінансування ваших потреб. KredoBank — чесний та надійний партнер у справі отримання вигідної позики. Нас знають, довіряють та рекомендують.

Ознайомитися з новими сервісами, пропозиціями товарів та послуг, від партнерів "VRV нерухомість"

"VRV нерухомість" надає послуги

Індивідуальні консультації

індивідуальні
консультації

Організація і супровід угоди

організація
і супровід угоди

Використовуючи свій професіоналізм і багаторічний досвід роботи, «VRV нерухомість» запропонує кожному клієнтові оптимальне для нього рішення питань, пов’язаних з нерухомістю

контакти "KredoBank"

Україна, Київ

вул. Антоновича, 91/14

www.kredobank.com.ua

Понеділок — П’ятниця

з 9-00 до 18-00